UA / RU
Підтримати ZN.ua

Ситник відзвітує про квартиру Лещенко 19 вересня

НАБУ завершило перевірку законності джерел средствприобретения квартири народним депутатом.

Директор НАБУ дасть брифінг, присвячений житлу Лещенко

Директор НАБУ дасть брифінг, присвячений житлу Лещенко

Національне антикорупційне бюро завершило інформаційно-аналітичну перевірку щодо законності джерел коштів, за які народний депутат Сергій Лещенко придбав квартиру в Києві.

"Враховуючи суспільний резонанс цієї теми, директор НАБУ Артем Ситник повідомить про отримані результати в ході брифінгу в понеділок, 19 вересня", – йдеться в повідомленні прес-служби Бюро, опублікованому ввечері в п'ятницю, 16 вересня.

Читайте також: НАБУ перевірить покупку депутатом Лещенком квартири за 300 тисяч доларів

Скандал навколо народного депутата Сергія Лещенка і його дівчини Анастасії Топольське виник після публікації 6 вересня блогером Андрієм Дзиндзею інформації про те, що Лещенко купив квартиру в елітній новобудові на вул. Франка в центрі Києва площею 200 квадратних метрів за 350 тис. доларів, або близько 7,5 млн грн. Пізніше адвокат Олексій Шевчук оприлюднив документи, згідно з якими Лещенко нібито заплатив за придбану квартиру грошима з рахунку в "Ощадбанку Росії".

Сам Лещенко стверджує, що купив квартиру на свої заощадження за часів роботи в "Українській правді", а також на частину грошей, взятих у борг у Олени Притули "строком на 10 років". Квартира зараз оформлена на нього, але співвласником пізніше стане Анастасія Топольска. "У декларації за 2016 рік все це буде відображено", - пообіцяв Лещенко.