UA / RU
Підтримати ZN.ua

Сanal+ відмовляється від публічного обговорення пропагандистського фільму про Майдан - ЗМІ

В ніч з 7 на 8 лютого Сanal+ повторив трансляцію скандальної стрічки Поля Морейри "Україна, маски революції".

Керівництво французького приватного телеканалу Сanal+ відмовляється від публічного обговорення пропагандисткого фільму режисера Поля Морейри "Україна, маски революції".

"Поки що керівництво не йде на відкритий діалог щодо відкритої дискусії з приводу скандального і брехливого антиукраїнського фільму-розслідування "Україна, маски революції". Ще перед його трансляцією представники посольства України у Франції та української громади обговорювали можливість проведення в ефірі обговорення за участю режисера Морейри і французьких експертів фільму. Зараз на наші дзвінки ніхто не відповідає", - заявило джерело у Франції, наближене до переговорного процесу з керівництвом Сanal+.

Співрозмовник зазначив, що керівництво Canal+ на даний момент не налаштоване на об'єктивний діалог.

Варто відзначити, що в ніч з 7 на 8 лютого Сanal+ повторив трансляцію скандального документального фільму.

Читайте також: Французький телеканал готує повторний показ пропагандистського фільму про Майдан

Напередодні повідомлялося, що посольство України в Парижі звернулося до ради директорів французького телеканалу Canal+ з проханням скасувати показ фільму "Маски революції", що оповідає про події на Майдані Незалежності в лютому 2014 року. Canal+ запланував показ фільму на 1 лютого.

У посольстві зазначили, що фільм режисера Поля Морейри "дає хибне уявлення про ситуацію в Україні", а інтерпретація авторами кінострічки подій в Україні є "солодкою музикою для вух прихильників теорії змови і проросійських пропагандистів".

Тим не менш, Canal+ показав фільм Морейри про події в Україні 1 лютого. А 2 лютого стало відомо, що Canal+ готує повторний показ цього фільму.

Потім французькі журналісти, які працюють в Україні, у відкритому листі висловили обурення трансляцією Canal+ пропагандистського фільму про події в Україні.

Раніше в Держдепі США заявили, що керівництво Російської Федерації щорічно виділяє 1,4 мільярда доларів на роботу складної системи пропаганди, яка подає бачення Кремля на світові події на 30-ти мовах.