UA / RU
Підтримати ZN.ua

Разумков запропонував заслухати в Раді Шкарлета і Резнікова

Йдеться про їхню участь в годині запитань до уряду.

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков запропонував під час години запитань до уряду 18 вересня заслухати і. о. міністра освіти і науки Сергія Шкарлета і віцепрем'єр-міністра - міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексія Резнікова. З такою пропозицією Разумков виступив на погоджувальній раді, передає "Інтерфакс-Україна".

"Я думаю, що варто було б запросити виконувача обов'язків міністра освіти на годину запитань до уряду для того, щоб послухати, як він бачить, по-перше, питання, що стосуються зміни заробітної плати вчителів, і забезпечення шкіл усіма необхідними умовами для роботи під час режиму карантину", - зазначив Разумков.

Спікер парламенту нагадав, що школи в Україні почали переходити на віддалену роботу. Тому, за словами Разумкова, хотілося б почути від Шкарлета, наскільки ефективно працює так звана віддалена система освіти.

Також голова Ради запропонував заслухати Резнікова, який також є учасником переговорів у форматі радників лідерів країн нормандської четвірки.

"Ми з вами всі чули заяви, які звучали після зустрічі в рамках роботи радників нормандського формату, і я думаю, що можливо... запросити і представника в форматі нормандських переговорів віцепрем'єр-міністра Резнікова, щоб він доповів як ми бачимо подальший рух в цьому напрямку", - заявив Разумков.

Читайте також: Шкарлета викликали до Нацагентства з забезпечення якості освіти через плагіат

Нагадаємо, Комітет з етики Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти визнав, що в трьох роботах і. о. глави Міносвіти Сергія Шкарлета присутній плагіат. До того ж цю інформацію підтвердили не тільки українські фахівці, а й міжнародні.

В рамках переговорів радників нормандської четвірки в Берліні досягнута домовленість про зустріч у форматі радників лідерів країн-учасниць формату протягом наступних тижнів, щоб продовжити обговорення виконання Паризьких домовленостей лідерів в грудні 2019 року і підготовку Берлінського саміту в Нормандському форматі.

Під час зустрічі в Берліні велику увагу було приділено питанням взаємного звільнення утримуваних осіб та забезпечення повного і безперешкодного доступу Міжнародного комітету Червоного Хреста до таких осіб.