Одна контрольна комісія з питань приватизації і 27 комітетів буде працювати у 3VII скликання, відповідне рішення на засіданні у четвер, 13 грудня, прийнято 238 голосами «за».
Таким чином, у парламенті поточного скликання буде на один комітет більше, ніж у попередній Верховній Раді VI скликання, за рахунок поділу комітету з питань фінансової і банківської діяльності, податкової та митної політики на два комітети: комітет з питань фінансової і банківської діяльності та комітет з питань податкової та митної політики.
За інформацією ZN.UA, комітет з питань фінансової та банківської діяльності очолить Олексій Азарова - син прем'єр-міністра Миколи Азарова.
Брали участь в голосуванні тільки депутати фракцій Партії регіонів, комуністи і позафракційні депутати, оскільки депутати фракції «Батьківщина», «Свобода» та «УДАР» покинули сесійну залу.
Після голосування спікер Верховної Ради Володимир Рибак закрив засідання і призначив наступне на вівторок, 18 грудня.
Нагадаємо, що у вівторок, 11 грудня, підготовча робоча група прийняла рішення про створення у Верховній Раді VII скликання 27 комітетів і 1 спеціальної контрольної комісії з питань приватизації. Підготовча група також проголосувала за розділення комітету з питань фінансової і банківської діяльності, податкової та митної політики на два комітети.
Незмінними залишилися Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин, Комітет з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією, Комітет з питань будівництва, містобудування, житлово-комунального господарства та регіональної політики, Комітет з питань бюджету, Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування.
Залишилися також Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, Комітет з питань економічної політики, Комітет з питань європейської інтеграції, Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, Комітет у закордонних справах, Комітет з питань культури і духовності, Комітет з питань науки і освіти.
У Верховній Раді також збереглися Комітет з питань національної безпеки і оборони, Комітет з питань охорони здоров'я, Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки, Комітет у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів, Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин, Комітет з питань правової політики, Комітет з питань правосуддя, Комітет з питань промислової, регуляторної політики та підприємництва, Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України.
Також залишилися незмінними Комітет з питань свободи слова та інформації, Комітет з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту і туризму, Комітет з питань соціальної політики та праці, Комітет з питань транспорту і зв'язку. !zn
Читайте також:
Дітей Януковича, Азарова і Пшонки зареєстрували народними депутатами
Кроха-сын, або Культ без особистості