UA / RU
Підтримати ZN.ua

Рада сьогодні розгляне скасування обов'язкової держреєстрації іноземних інвестицій

До порядку денного сесії включені "соціальні" урядові законопроекти. Дивіться онлайн-трансляцію засідання Верховної Ради на DT.UA.

3 сьогодні у вівторок, 10 травня, почне своє перше в цьому місяці, а також перше після тритижневої перерви робоче засідання. Спочатку вранці о 10:00 відбудеться засідання Погоджувальної ради, а потім, о 16:00 розпочнеться вечірнє засідання.

Згідно з проектом порядку денного Ради, до розгляду в першому читанні значиться законопроект №2763 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скасування обов'язковості державної реєстрації іноземних інвестицій".

Також у першому читанні Рада розгляне питання забезпечення реалізації права на конвертацію грошових вимог до товариства на внесок у його статутний капітал, посилення державного контролю за дотриманням права на доступ до публічної інформації, криміналізації контрабанди алкогольних напоїв, тютюнових виробів.

Крім цього, у другому читанні Рада розгляне, зокрема, питання щодо удосконалення положень судового захисту іноземців та осіб без громадянства, надання батькам-вихователям додаткових соціальних гарантій, внесення змін в Кодекс законів про працю України (щодо випробування при прийнятті на роботу), індексації розміру аліментів, посилення соціального захисту осіб, які доглядають за дітьми-інвалідами та інвалідами і групи.

Також для включення до порядку денного сесії, зокрема, винесені питання звільнення від оподаткування пенсій, внесення змін в Закон України "Про Державний бюджет України на 2016 рік" (щодо соціальних стандартів та обсягу субвенції на надання пільг та житлових субсидій), виключення підприємств паливно-енергетичного комплексу з переліку об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації, але таких, що можуть бути корпоратизовані, а також розгляд проектів "Закону про ринку електричної енергії України" та "Закону про Заснування бізнес-омбудсмена".

Раніше Рада затвердила план сесії на лютий-липень. Так, протягом найближчого півроку депутати проведуть 12 пленарних тижнів. Решту часу – робота в комітетах і з виборцями.