Верховна Рада призначила Дмитра Кулебу новим міністром закордонних справ. За таке рішення проголосували 288 депутатів.
Подання про призначення міністра закордонних справ, як і глави Міноборони, може тільки президент України. Водночас звільнити главу МЗС має право тільки парламент.
У 2003 році Дмитро Кулеба став аташе Служби головного юридичного радника МЗС України. Також він працював у постпредставництві України при міжнародних організаціях у Відні та був начальником відділу департаменту секретаріату міністра закордонних справ України.
У 2013 році Дмитро Кулеба обіймав посаду радника віцепрем'єра Костянтина Грищенка з гуманітарних питань. У тому ж 2013 новий глава МЗС звільнився з держслужби та став керівником Фонду культурної дипломатії UART.
До Міністерства закордонних справ Кулеба повернувся у 2014 році, на запрошення Павла Клімкіна, який на той момент очолював дипломатичне відомство. Тоді Кулеба став послом з особливих доручень з питань стратегічних комунікацій.
Крім того, він займався створенням стратегічних комунікацій українського Міністерства закордонних справ, а також впроваджував у роботу дипвідомства сучасні технології комунікацій. Ще однією сферою діяльності Кулеби було формування публічної дипломатії України.
У 2016 році експрезидент Петро Порошенко призначив Кулебу постпредом України при Раді Європи.
У серпні минулого року, коли Верховна Рада IX скликання затвердила новий склад Кабміну, Кулеба обіймав посаду віцепрем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.
Нагадаємо, Верховна Рада відправила у відставку прем'єра Олексія Гончарука, що призвело до відставки Кабінету міністрів. Замість нього Кабінет міністрів очолив Денис Шмигаль.