UA / RU
Підтримати ZN.ua

Президент призначив членів Нацтелерадіо за своєю квотою

Нацрада складається з восьми членів, чотири призначаються парламентом, чотири - президентом. Слідом за Верховною Радою визначився з кадрами і Порошенко.

Президент України Петро Порошенко своїми указами звільнив Любов Бакаленко, Володимира Манжосова і Ларису Мудрак з посади членів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Іншими указами Порошенко призначив Владислава Севрюкова, Григорія Шверка та Юрія Артеменка членами Нацради.

Шверк довгий час займав посаду першого віце-президента, члена ради директорів медіа-холдингу UMH, пішов з холдингу у листопаді 2013 року, після закриття угоди купівлі-продажу 99% медіахолдингу UMH компанії ВЕТЕК бізнесмена Сергія Курченка.

Севрюков, згідно з держреєстром Нацради, є власником 25% телерадіокомпанії "Станція" (Чернівці), а також за даними видання "Телекритика" був керівником комерційного відділу 5-го каналу.

Артеменко народився у 1963 році у Запоріжжі, закінчив Київський університет імені Шевченка за спеціальністю "журналістика", був народним депутатом 4-го і 5-го скликань. У 2005 році протягом декількох місяців очолював Запорізьку облдержадміністрацію, в 2010-11 роках обіймав посаду заступника міністра культури. Входить до складу громадської ради при Держкомтелерадіо.

Як відомо, 4 липня Верховна Рада призначила чотирьох членів Національної ради з питань телебачення і радіомовлення України за своєю квотою.

Зокрема, членами регуляторного органу стали екс-народний депутат, телеведуча Ольга Герасим'юк, директор ТОВ "Капіталінвест" Олександр Ільяшенко, виконавчий директор асоціації "Індустріальний телевізійний комітет" Катерина Котенко та керівник департаменту розвитку мережі мовлення телекомпанії студія "1 +1" Олег Черниш.

Відповідно до законодавства, Нацрада складається з восьми членів, чотири призначаються парламентом, чотири - президентом. Для прийняття рішень на засіданні регулятора має бути мінімум шість членів. !zn

Читайте також:

Рада призначила членів Нацтелерадіо за своєю квотою

Нацрада може звернутися до суду про заборону ретрансляції ще чотирьох російських телеканалів

Нацтелерадіо прогнозує перехід до цифрового мовлення вже до осені