UA / RU
Підтримати ZN.ua

Порошенко заявив, що не буде вести переговори з бойовиками

Переговорів з лідерами бойовиків хоче Росія, щоб показати, що в Україні громадянська війна і російська сторона тут не при чому.

Порошенко не має наміру вести переговори з бойовиками і терористами

Порошенко не має наміру вести переговори з бойовиками і терористами

Президент Петро Порошенко заявив, що не буде вести переговори з бойовиками і терористами. Про це він розповів в інтерв'ю програмі "Прайм Тайм з Мирославою Гонгадзе"

"З самого початку мною було сформовано абсолютно унікальний формат. Адже що намагалися нам нав'язати? Сідайте з Захарченко і Теслярським, з ними говорите, а ми з боку будемо спостерігати, іноді будемо вам радити... Я не буду вести переговори з лідерами бойовиків і терористів тільки тому, що це мені радять деякі доморощені політикани", - сказав президент.

Він додав, що саме такого розвитку подій - переговорів з бойовиками - хоче Росія , щоб показати, що в Україні громадянська війна і російська сторона тут не при чому.

"Ні, це агресія РФ проти вільної, незалежної держави Україна. Тому з самого початку формат був збудований: Росія, Україна і ОБСЄ як посередники. Цей формат називається Тристороння контактна група", - підкреслив він.

У той же час Тетяна Силіна у статті для DT.UA констатує, що незважаючи на те, щоз усіх боків нам твердять, що Мінськ - "наше все", мінський процес зайшов у глухий кут.

Оскільки Москва, очевидно, виконувати Мінські угоди не планує, а Європа не знає, що їй робити далі, і ситуація, як і раніше, у глухому куті, то що ж відбувається? Правильно, європейські партнери знову починають стимулювати Київ - щоб він не тільки виконав, а й перевиконав Мінські угоди.

За інформацією DT.UA, наші "нормандські" партнери чітко дають зрозуміти: їм хотілося б, аби закон "Про особливий порядок…" почав діяти (хоча б частково) вже тепер, до проведення місцевих виборів на окупованих територіях.

Докладніше читайте в статті Мінська халабуда Тетяни Силіної у статті для тижневика "Дзеркало тижня. Україна".