Після створення "Опозиційної платформи "За життя" тут одразу визначилися з єдиним кандидатом на президентських виборах, яким все ж буде Юрій Бойко. Тому він, судячи за підсумками політради "Опоблоку", партію за собою не поведе. Отже, "Опоблоку" вже без нього необхідно буде визначитися з кандидатом на президентські вибори.
Про це на своїй сторінці в Facebook пише політолог Андрій Золотарьов.
"Коли кілька місяців тому пішли чутки про об'єднавчий процесес на умовному "біло-синьому" фланзі українського політикуму, більшість експертів схилялися до того, що в підсумку буде – формування єдиного потужного проекту, що представляє південний схід, і здатного вивести у другий тур президентських виборів свого кандидата й отримати перше місце на парламентських виборах. Але зараз ситуація виглядає так, що або ця місія буде провалена, або вона зазнала істотних змін. Замість одного гравця з претензіями на відносно високий показник на президентських виборах і проходження партійного проекту в парламент, вимальовується три-чотири", – зазначив експерт.
Далі він зазначає, що спочатку від Рабиновича відколовся Мураєв, переполовинив рейтинги лідера "За життя". Наступним етапом структурування сил стала заява Рабиновича і Бойка про створення "Опозиційної платформи "За життя". Проект, який моментально отримав їдку іронічну абревіатуру, визначився з єдиним кандидатом на президентських виборах – після відмови йти на вибори Рабиновича їм все ж буде Юрій Бойко.
"Судячи за підсумками політради "Опоблока", партію за собою Бойко не поведе. Навпаки, швидше за все Бойко і товаришам, які до нього приєдналися, доведеться піти на вихід. Як "придане" в альянс піде проект, який залишився незатребуваним у 2014 році – "Партія розвитку". А "Опоблоку" вже без Бойка необхідно буде визначитися з кандидатом від партії на президентські вибори. Не беруся судити хто представить "Опоблок" на виборах, але прізвище кандидата в президенти від партії буде точно не буде Бойко", – говорить він.
Слід також, вважає політолог, мати на увазі, що в цій ніші працює "Основа" Тарути; можуть акцентовано почати працювати проекти Коломойського (Зеленський і "Слуга народу"), які вже зараз отримали частину електорату півдня і сходу, розгубленого "об'єднавчо-роз'єднувальними процесами в середовищі сил, орієнтованих на південний схід, а також можуть активізуватися умовно "ліві" проекти (Каплін, "Соціалісти" і ін).
"Список можна продовжити, але, безумовно, в цій ніші конкуренція вийде неслабкою", – підсумував Золотарьов.