Чинний президент Петро Порошенко впевнений, що його партії потрібен серйозний ребрендинг перед виборами до Верховної Ради. Зокрема Блок Петра Порошенка змінить назву, йдеться в матеріалі "Української правди".
"Очікувалося, що її перейменують на "Солідарність", але над назвою поки що думають. Можливо, партія стане "Європейською Солідарністю", яку скорочуватимуть "ЄС", що нагадуватиме виборцям, що Порошенко "головний євроінтегратор", - йдеться в матеріалі.
Також перед виборами зміниться склад партії. Зокрема Порошенко хоче набрати у список молодих незаплямованих людей, які у своїх регіонах стали успішними завдяки реформам влади. Очікується, що молоді обличчя партія, балансуючи, міксуватиме з авторитетами.
"Наприклад, у своєму списку Порошенко хоче бачити Рефата Чубарова і Мустафу Джемілєва, громадського діяча Ігоря Козловського, героя України Володимира Жемчугова", - зазначає видання.
Щоб не виникало запитань до "очищення" партії, Петро Порошенко демонстративно відмежовується від свого оточення. Зокрема його близькі соратники Ігор Кононенко, Сергій Березенко, Олександр Грановський обиратимуться до наступної Ради по мажоритарних округах. Найімовірніше, що після виборів вони приєднаються до фракції Порошенка.
Зазначимо, що чергові парламентські вибори до Верховної Ради мають відбутись 27 жовтня 2019 року.
Водночас команда обраного президента України Володимира Зеленського підготувала проект указу про достроковий розпускВерховної Ради після інавгурації.
Водночас як пише заступник головного редактора DT.UA Сергій Рахманін, команда Володимира Зеленського розглядає варіанти розпуску Верховної Ради і шантажу депутатів для їх примусу до співпраці.Рішення про дострокове припинення повноважень парламенту може бути прийнято з допомогою Окружного адмінсуду, який у березні зажадав від Верховної Ради документального підтвердження існування коаліції.
Конструктором оригінального "капкана для Ради" джерела називають Андрія Богдана – особистого адвоката олігарха Ігоря Коломойського і головного юридичного радника штабу Зеленського.
Детальніше про можливості дострокового розпуску Ради читайте у статті Сергія Рахманіна "Дострокові парламентські вибори – міфи і реалії" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".