UA / RU
Підтримати ZN.ua

Партія регіонів не збирається враховувати рекомендації Венеціанської комісії

"Ми з повагою ставимося до фахівців Венеціанської комісії і будемо розглядати всі питання, які вони порушують, але рішення будуть приймати депутати в сесійній залі так, як вони вважають за потрібне приймати", - заявив глава фракції ПР Олександр Єфремов.

У Партії регіонів з повагою ставляться до рекомендацій Венеціанської комісії щодо українського закону про референдум, однак визначатися із змінами в Конституцію будуть самостійно. Про це 18 травня на брифінгу заявив лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

Перш ніж на прохання журналістів прокоментувати критику Венеціанської комісії, Єфремов сказав: "Венеціанська комісія дала позитивний висновок про призначення суддів в нашій державі. Вас це не цікавить? Вас цікавлять тільки негативні речі, які дає Венеціанська комісія?", повідомляє Ліга.net.

Щодо негативних висновків Венеціанської комісії щодо закону про референдум Єфремов зазначив: "Ми з повагою ставимося до фахівців Венеціанської комісії і будемо розглядати всі питання, які вони порушують, але рішення будуть приймати депутати в сесійній залі так, як вони вважають за потрібне приймати, тому що у нас є своя держава, у нас є певні обставини в цій державі, і, приймаючи відповідне рішення, депутат цього не враховувати не може. До речі, нас змушують ще дещо зробити дуже цікаве. Я думаю, якщо б ми це робили, приймаючи відповідні закони, ви б відразу почали це коментувати".

Уточнюючи на прохання журналістів, що саме змушують робити народних депутатів, Єфремов сказав, що мав на увазі не Венеціанську комісію, а "дуже наполегливі пропозиції щодо прийняття законопроектів окремих представників політикуму європейських країн". Він не уточнив, про яких саме законодавчі пропозиції йдеться. "Спробуйте з двох раз самі здогадатися", - додав він.

Нагадаємо, Венеціанська комісія опублікувала свої висновки щодо законодавчих ініціатив Партії регіонів. Зокрема в комісії розкритикували закон про референдум і наміри партії влади вносити зміни до Конституції на референдумі. !zn

Читайте також:

Названі основні претензії Європи до українського виборчого законодавства

Венеціанська комісія забракувала українські закони про референдум і вибори

Глава Венеціанської комісії рекомендував змінювати Конституцію в парламенті, а не на референдумі