На сьогодні ставлення українців до підписання у квітні 2010 року в Харкові угод неоднозначне: 38% опитаних ставляться до цього в цілому позитивно, тоді як 31% дотримується протилежної точки зору. У квітні минулого року в цілому позитивно їх оцінювали 58%, негативно - 26%.
У регіональному розрізі найбільш позитивно до підписання «харківських угод» ставляться більш половини жителів Південного Сходу (55%), тоді як негативне ставлення до цього переважає у 52% мешканців Західної України.
На сьогоднішній день 40% українців оцінюють характер підписаних рік тому «харківських угод» як переважно поступки з боку України, тоді як 30% опитаних оцінюють їх як взаємовигідні для обох сторін. Рік тому поступками України угоди називали 31% опитаних, вважали взаємовигідними - 45%. Поступками Росії домовленості вважають 4% (рік тому - 5%).
На сьогодні значна частина українців вважає що політично (44%), економічно (44%) і в цілому (42%) від підписаних рік тому «харківських угод» виграла Росія.
І лише 2% впевнені, що від «харківських угод» в цілому виграла Україна (рік тому таких було 8%).
Чергова хвиля досліджень громадської думки населення України з питань українсько-російських відносин і річниці підписання «харківських угод» проводилася компанією Research&Branding Group у період з 20 по 31 березня 2011 року методом особистого інтерв'ю. Респонденти відбиралися за квотною вибіркою, що репрезентує доросле населення країни за місцем проживання (область), статтю і віком. Обсяг вибіркової сукупності склав 2078 осіб. Очікувана середня помилка вибірки складає +-2,2%.