UA / RU
Підтримати ZN.ua

Останній мирний протест: Раду закидали туалетним папером

Рада може відкласти розгляд законопроекту про мирні збори мінімум до наступного пленарного тижня. Поки ж парламент закидали рулонами туалетного паперу, на знак протесту проти можливого ухвалення документу у другому читанні.

Учасники акції біля Верховної Ради на знак протесту проти законопроекту №2450 щодо організації мирних зборів, який депутати планували прийняти без висновків Венеціанської комісії, закидали площу біля парламенту туалетним папером.

У мітингу в даний час беруть участь до 100 осіб, в основному молоді люди.

Вони розвісили на паркані, який оточує будівлю Ради, розтяжку "Ми не раби, раби - не ми".

Учасники акції скандують "Ні-2450!". Перед ними виступають громадські активісти.

/system/ckeditor_assets404IMAGE

/system/ckeditor_assets404IMAGE


У той же час глава Коаліції учасників помаранчевої революції (КУПР) Сергій Мельниченко, який бере участь в акції протесту, повідомив, що стосовно нього правоохоронці склали адмінпротокол.

"Тільки що під час акції протесту перед Верховною Радою, під час перфомансу, коли молодь кидала у бік Верховної Ради рулони туалетного паперу, міліція на мене, як організатора, склала протокол за статтею 185 з позначкою один, частина друга - за порушення порядку організації проведення мирних зборів", - розповів Мельниченко.

Напередодні в різних містах України відбулися акції під назвою "Останній мирний протест". Біля будівлі Ради в Києві протестуючі провели ніч.

Учасники вимагали зняти з порядку парламенту законопроект № 2450 "Про порядок організації і проведення мирних заходів" до отримання висновків Венеціанської комісії.

4 вересня представник президента України в Раді Юрій Мірошниченко повідомив, що законопроект "Про порядок організації і проведення мирних зборів" не буде розглядатися у другому читанні на пленарному засіданні 6 вересня. !zn

Читайте також:

В Україні пом'якшать покарання за несанкціоновані акції протесту

Карпачова: В Україні сьогодні забороняють майже всі акції протесту

У Харкові суд заборонив мітингувати проти «мовного закону»

Керівництво Українського дому вимагає від мітингувальників 500 тис. грн за завдані збитки