Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан знову використав обличчя президента України Володимира Зеленського, президентки Єврокомісії Урсули фон дер Ляєн та інших політиків для агітаційного ролика в рамках передвиборчої кампанії. Раніше у FT попереджали, що прем'єр перед голосуванням починає посилювати антиукраїнську риторику.
Відео він розмістив на своїй сторінці у соцмережі X. Там Орбан звинуватив нашу державу у втручанні у вибори в Угорщині, які повинні відбутися вже 12 квітня. Також він каже, нібито Україна фінансує опозиційну партію "Тиса".
"Україна хоче хаосу в Угорщині. Вони втручаються в угорські вибори, фінансуючи опозиційну партію «Тиса», — йдеться у підписі під відео. — Вони також використовують політичний шантаж, блокуючи постачання нафти трубопроводом «Дружба», щоб підняти ціни на паливо та витрати домогосподарств. Угорщина не здасться. Ми захищатимемо угорські сім'ї".
Таке відбувається не вперше. У червні Орбан також використовував тему російсько-української війни у своїй передвиборчій кампанії. Тоді Зеленський наголосив, що не давав згоди на використання своїх фото для цього, додаючи, що Орбан робить історичну помилку.
