UA / RU
Підтримати ZN.ua

Офіс Зеленського відреагував на шантажистську статтю Медведєва

Медведєвим, який випав з актуального порядку денного, могли просто скористатися для трансляції шантажистської позиції РФ, припускають в Офісі президента України.

Україна у відносинах з Росією бере до уваги лише офіційну позицію президента Володимира Путіна, а статтю його соратника Дмитра Медведєва про «безглуздість і шкідливість для Росії вести будь-які переговори з керівництвом України у зв'язку з його "несамостійністю"» Офіс президента Володимира Зеленського вважає вкрай дивною, недоречною та шантажистською, заявив радник керівника ОП Михайло Подоляк в коментарі «Українській правді»

Подоляк підкреслив, що Медведєв, який випав із актуального політичного порядку денного, не запрошувався до розмови про організацію переговорів між президентами України й Росії, і що до колишнього президента РФ з іронією ставляться навіть у російських ЗМІ.

За словами Подоляка, у появи статті Медведєва може бути дві причини:

Якщо дійсності відповідає друга версія появи статті, це відображає досить нервовий стан керівництва РФ, яке просто не знає, як вивести з глухого кута відносини між Росією та цивілізованим світом, пояснює Подоляк.

«Текст за підписом Медведєва витриманий в такому стилі і в такий лексиці, що нагадує класичні пропагандистські тексти в радянських газетах 1930-х років. Якщо від імені держави допускається подібна стилістика, то справи кепські, а якщо подібний текст публікується ще й у день початку візиту в Москву заступника держсекретаря США Вікторії Нуланд, що ретельно готувався, то явно хтось намагається не лише зберегти, але й посилити курс на конфронтацію», - говорить Подоляк.

Читайте також: У Путіна кажуть про підготовку порядку денного зустрічі із Зеленським. Але вона ще «не готова»

Переговори Володимира Зеленського з Владіміром Путіним можуть відбутися або наприкінці цього року, або на початку наступного. За інформацією джерел в ОП, Кремль не хоче на переговорах порушувати дві важливі теми - щодо Криму та Донбасу. Але те, що Москва вже «торгується про порядок денний», на Банковій вважають хорошим сигналом.