"Для вдалого результату місії сил коаліції в Лівії НАТО необхідно більше літаків, однак на зустрічі ніхто не запропонував свою допомогу", - сказав генеральний секретар альянсу Андерс Фог Расмуссен, додавши, що не втрачає надії отримати конкретні пропозиції від союзників.
Франція і Британія намагалися вмовити інші країни НАТО більш активно брати участь в операції проти Каддафі та надати більше літаків, здатних завдавати точкові удари по наземних цілях.
У свою чергу глава МЗС Іспанії заявив, що поки не планує приєднуватися до семи країн НАТО, що беруть участь в операції в Лівії, а італійський міністр сказав, що їм необхідно отримати більш вагомі аргументи, щоб піти на такий крок.
За підсумками зустрічі і А. Фог Расмуссен, і глава британського МЗС Вільям Хейг висловили сподівання, що країни Північноатлантичного альянсу все-таки нададуть більше літаків для операції.
"Альянс продовжить операцію "день за днем, удар за ударом"", - генсек НАТО.
Авіанальоти на військові об'єкти в Лівії, покликані захистити мирне населення від нападів вірних Каддафі сил, тривають з кінця березня, основну роль в операції відіграють Великобританія, Франція і США.
У квітні НАТО взяло на себе керівництво операцією, однак поки авіаудари не змогли переломити хід військових дій на користь повстанців. В альянсі існують розбіжності з приводу проведення військової операції в Лівії. Її супротивниками, зокрема, є Німеччина і Туреччина.
Військова операція міжнародного співтовариства проти режиму лівійського лідера Муаммара Каддафі почалася увечері 19 березня з повітряних бомбардувань. РБ ООН рішенням від 17 березня санкціонував ці дії, заборонивши проводити наземну операцію.