UA / RU
Підтримати ZN.ua

На прес-конференції президента журналісти надягли на себе маски Януковича

Маски символізують, що вся країна три роки працює виключно на "покращення" життя Януковича і його сім'ї", пояснили журналісти.

Декілька представників руху "Стоп цензурі", які присутні на підсумковій прес-конференції президента України Віктора Януковича в Українському домі у п'ятницю, 1 березня надягли на себе маски із зображенням глави держави.

Охорона не перешкоджала учасникам руху робити це і вони продовжують перебувати на своїх місцях в залі, де проходить прес-конференція.

"Маски символізують, що вся країна три роки працює виключно на "покращення" життя Януковича і його сім'ї", пояснили журналісти

В даний час Янукович приступив до відповіді на питання.

Нагадаємо, сьогодні проходить підсумкова прес-конференція президента. Захід проходить у національному центрі ділового та культурного співробітництва "Український дім" на Європейській площі в Києві і приурочений до третьої річниці інавгурації.

На прес-конференції президента акредитовані майже 400 представників засобів масової інформації. Зокрема, акредитовані 259 представників центральних та іноземних ЗМІ і 137 представників регіональних видань.

Раніше президент взяв участь у проекті "Діалог з країною", який був організований НТКУ.

Янукович не давав великих прес-конференцій вже більше року, останнє спілкування з журналістами відбулося у грудні 2011 року. Заплановане спілкування зі ЗМІ у липні минулого року голова України був змушений скасувати через протести опозиції Українського дому, де мав відбутися захід. Тоді прихильники опозиційних партій вимагали від Януковича не підписувати ухвалений парламентом закон про мовну політику, згідно з яким російська мова отримала офіційний статус у ряді регіонів України. !zn

Читайте також:

Прес-конференцію Януковича охороняють силовики і молоді регіонали

Донецькі чиновники запропонували заборонити писати в інтернеті паскудство про Януковича

Янукович 1 березня підведе підсумки перед пресою

Янукович назвав недостатність свободи слова в Україні помилковим стереотипом