UA / RU
Підтримати ZN.ua

МЗС вперше в історії країни затвердило стратегію публічної дипломатії

Основна мета - розвиток позитивного іміджу України. 

Міністерство закордонних справ вперше затвердило стратегію публічної дипломатії, яку глава відомства Дмитро Кулеба назвав "згустком енергії публічної дипломатії". Вона розрахована на п'ять років, про що міністр закордонних справ розповів під час останнього брифінгу. 

"На цьому тижні на засіданні колегії "ми взяли нову вагу", рекордну, для України, тому що була ухвалена стратегія публічної дипломатії. Це грунтовний документ, який вперше в історії України з'являється в нашій державі", - повідомив Кулеба.

Він зауважив, що публічна дипломатія потребує взаємодії органів державної влади та недержавного сектору, яку координуватиме саме МЗС. 

В Україні буде 7 напрямів публічної дипломатії:

Також 5 принципів роботи публічної дипломатії:

Читайте також: Війну в Донбасі можна завершити за тиждень - Кулеба

Нагадаємо, на початку березня команда Міністерства закордонних справ України та Українського інституту представила представництвам дипмісій і міжнародних організацій і фондів пріоритети публічної дипломатії на 2021-2025 роки.

Команда МЗС представила українським іноземним партнерам ключові елементи стратегії публічної дипломатії нашої країни, її цілі і завдання. Ряд проектів була представлена, виходячи із стратегічних напрацювань - на культурному, гастрономічному, цифровому, експертноі і науково-освітньому напрямках.