UA / RU
Підтримати ZN.ua

Москаль вважає, що депутати не зобов'язані читати писанину Януковича

Народні депутати хотіли б особисто отримати від президента відповіді на хвилюючі питання, що стосуються Тимошенко, напряму розвитку України, а не читати його доповідь.

Народним депутатам було б дуже цікаво послухати виступ президента у стінах Верховної Ради, а не читати те, що він написав. Про це 9 червня в ефірі телеканалу ТВі заявив народний депутат від фракції ВО "Батьківщина" Геннадій Москаль.

"Ми ж не повинні читати, що нам написав президент", - зазначив Москаль.

Він нагадав про існування регламенту роботи парламенту, в якому передбачено саме заслуховування доповіді глави держави. "Є регламент роботи ВР, і там написано, що парламент заслуховує звіт президента, а не сам читає і сам на слух це сприймає", - підкреслив він.

Опозиціонер запевнив, що у парламентаріїв є багато питань до Януковича. "Є питання до президента: куди ми йдемо - в Європу чи в Росію? Коли буде звільнено Тимошенко? Коли будуть ті реформи, які обіцяли перед Вільнюсським самітом? Чи буде новий закон про прокуратуру? Чи буде універсальний виборчий кодекс? Коли будуть вибори в Києві?.." - уточнив Москаль.

Політик впевнений, що відповіді на всі ці питання повинен дати саме глава держави. "Це все залежить від однієї людини - президента України. А всі решта, хто там прикривається якимись гаслами, - це неправда і від лукавого", - зазначив він.

Нагадаємо, 6 червня народні депутати фракцій "Батьківщина, "УДАР", "Свобода" влаштували у парламенті демарш у зв'язку із щорічним посланням президента до Верховної Ради "Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2013 році" - вони виклали на трибуні Верховної Ради і перед кріслом, де зазвичай сидить президент, купи книг з текстом звернення, а також заблокували роботу Верховної Ради. !zn

Читайте також:

Янукович запропонував українцям накладати "народне вето" на ухвалені Радою закони

Янукович другий рік поспіль відмовився виступати перед депутатами, опозиція влаштувала у Раді демарш

Послання Януковича до Ради: Україні вдалося стримати негативний вплив європейської депресії