UA / RU
Підтримати ZN.ua

Медвєдєв у своєму президентському посланні має намір розкритикувати Путіна

Російський президент Дмитро Медвєдєв 30 листопада виступить з посланням, в якому будуть піддані критиці деякі кроки уряду Володимира Путіна в сфері економіки.

Російський президент Дмитро Медвєдєв 30 листопада виступить з посланням, в якому будуть піддані критиці деякі кроки уряду Володимира Путіна в сфері економіки.

Також у своєму щорічному посланні Федеральним зборам президент зробить основний акцент на соціальній тематиці, піднявши, в тому числі, питання благодійності та допомоги безпритульним дітям.

Медвєдєв, зокрема, запропонує сім'ям, які усиновили дитину, надавати податкові пільги.

Також президент зачепить і свою улюблену ідею модернізації, запропонувавши сконцентруватись на регіонах. Кожному регіону буде запропоновано скласти власну інвестиційну та модернізаційну програми, за якими федеральна влада буде судити про продуктивність діяльності губернаторів. Ще одна мета модернізації, яку представить Медвєдєв, стосується створення популярних російських брендів в області високотехнологічної продукції.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Послання президента готується в умовах суворої таємності. Напередодні у пресі зазначалося, що в посланні Медвєдєв може торкнутися теми зміни територіальної організації Росії.

Як зазначають ЗМІ, текст Послання президента буде коректуватися до самого останнього моменту. Оскільки Медвєдєв виступить з посланням після проведення саміту Росія - НАТО у Лісабоні, то за підсумками саміту можуть бути внесені зміни в текст послання.

Традиційно у цьому документі президент визначає стратегію розвитку країни на найближчий рік. Часто в посланнях знаходять відображення і революційні ідеї. Так, у 2008 році Медвєдєв запропонував продовжити термін повноважень голови держави до шести років, а депутатів Держдуми - до п'яти.

У минулому році Медвєдєв виступив з пропозицією подумати про скорочення числа часових поясів і відмову від літнього часу. Експерти відзначали, що президент не запропонував глибоких реформ, а обійшовся лише загальними словами і окремими ініціативами.

За матеріалами ТСН