UA / RU
Підтримати ZN.ua

Лише 17 народних депутатів взяли участь у 100% голосувань в лютому – КВУ

Водночас 23 парламентарії не голосували у 90% випадків.

У лютому 23 народні депутати пропустили 90% голосувань, повідомив “Комітет виборців України”. Мова йде не лише про парламентарів, які не відвідували пленарні засідання, а й про тих, хто був присутній, але не голосував.

Семеро із 23 депутатів жодного разу не голосували в минулому місяці, серед них:

Ще один член фракції ОПЗЖ Сергій Льовочкін голосував у 0,28% випадків. “Слуга народу” Галина Третьякова взяла участь у 0,85% голосувань. Ренат Кузьмін з “Опозиційної платформи - За життя” голосував в 1,1% випадків. Федір Христенко з ОПЗЖ, так само як і його колега по фракції Юлія Солод, взяв участь в 1,7% голосувань.

Вказано, що члени “Опозиційної платформи - За життя” в середньому голосували лише у 47% випадків, що стало найнижчим показником. Депутати групи “За майбутнє” взяли участь в 60% голосувань, “Батьківщини” - 70%, “Голосу” - 76%, “Довіри” - 78%. Найактивніше голосували депутати з фракції “Слуга Народу” (88%) та “Європейської солідарності” (81%).

При цьому лише 17 із 422 народних депутатів взяли участь у 100% голосувань Верховної Ради. Це С. Штепа, Ю. Здебський, М. Павлюк, М. Лаба, В. Захарченко, В. Гевко, М. Дирдін, Д. Любота, В. Воронов, О. Бакумов, С. Вельможний, А. Задорожний, О. Кузнєцов, М. Безугла, А. Клочко, М. Стефанчук, В. Неклюдов.

Всього за місяць відбулося 352 голосування під час яких було прийнято 96 законодавчих актів.

23 народні депутати пропустили 90% голосувань Ради в лютому Комітет виборців України проаналізував показники участі...

Опубліковано КОМІТЕТ ВИБОРЦІВ УКРАЇНИ Понеділок, 1 березня 2021 р.

Читайте також: Кілька сотень метрів на одного працівника: КВУ офіційно звернувся до НАЗК через фінзвіти "Слуги народу" та ОПЗЖ

Раніше повідомлялося, що Національне агентство з питань запобігання корупції зупинило державне фінансування партії “Слуга народу”. Загалом НАЗК виявило ознаки кримінальних правопорушень у звітах трьох політичних партій. 

У звітах СН за два звітні періоди виявили ознаки порушення статті 159–1 (порушення порядку фінансування політичної партії, передвиборної агітації, агітації з референдуму), ч. 5 статті 366 (службове підроблення) та ч. 5 статті 191(привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).