UA / RU
Підтримати ZN.ua

Комітет виборців України назвав найбільш злісних прогульників засідань в Раді

За три місяці роботи Верховної Ради IX скликання відбулося 1158 голосувань

Боротьба з прогулами, як і з кнопкодавством, поки що має дещо віртуальний характер. І депутати продовжують ігнорувати засідання. Про те, як засідали депутати за три місяці своєї роботи повідомляє КВУ, передає УНН.

За три місяці роботи Верховної Ради IX скликання відбулося 1158 голосувань. В середньому один народний депутат взяв участь в 69% із них. Про це повідомляє УННз посиланням на КВУ.

Однак, попри те, що загальні показники участі в голосуваннях є досить високими, у Верховній Раді залишається проблемою неучасть в голосуваннях значної кількості депутатів.

Так, за три місяці роботи 96 народних депутатів взяли участь у менше, ніж 50% голосувань парламенту.

Із них дев'ять народних депутатів пропустили 90% голосувань. Це:

1. Вадим Рабінович, ОПЗЖ, найнижчий показник серед 423 депутатів, взяв участь в 6% голосувань;

2. Юлія Льовочкіна, ОПЗЖ, 6%;

3. Ігор Абрамович, ОПЗЖ, 7%;

4. Юрій Солод, ОПЗЖ, 7%;

5. Андрій Деркач, позафракційний, 7%;

6. Вадим Столар, ОПЗЖ, 8%;

7. Олександр Фельдман, ОПЗЖ, 8%;

8. Антон Яценко, "За майбутнє", 9%;

9. Юрій Бойко, ОПЗЖ, 10%.

При цьому Рабінович був зареєстрований на 23 із 39 засіданнях Ради, Льовочкіна – на 31, Абрамович – 27, Солод – 26, Деркач – 26, Столар – 22, Фельдман – 36, Яценко – 30, Бойко – 37. Однак участі в голосуваннях депутати майже не брали.

З іншого боку, є низка народних депутатів, які взяли участь майже в 100% голосувань. Так, 18 народних депутатів взяли участь в 98-99% голосувань парламенту. Рекордсменом є Володимир Ватрас, який голосував в 99,6% випадків.

Читайте також: Зеленський за півроку вніс у Раду 45 законопроектів — КВУ

Найчастіше за ухвалення законів у серпні-листопаді голосували депутати фракції "Слуга народу", повідомив "Комітет виборців України". На другому місці щодо прийняття законів опинилися парламентарі фракції "Голос". Загалом за час роботи Верховної Ради IX скликання депутати ухвалили 72 закони.

В середньому за кожен із законопроектів голосували 288 народних депутатів. У той же час 29 законів народні депутати ухвалили конституційною більшістю. За законопроект про скасування депутатської недоторканості проголосувала рекордна кількість парламентарів – 373 голосів "за".