Для запуску обов'язкового медичного страхування потрібно повністю 3. "Закон про загальнообов'язкове медичне страхування в плані стоїть, але це завдання не цього і не наступного року",- пояснила Богатирьова, пише видання "КоммерсантЪ-Украина".
Досі введення обов'язкового медичного страхування планувалося по всій Україні з 2014 року. У лютому президент Віктор Янукович заявив про готовність перейти до страхової медицини.
"Нам потрібно кардинально змінювати підхід до медичної галузі і переходити на страхову медицину", - заявив тоді глава держави. Така реформа приведе до створення окремого державного фонду, в який буде перераховуватися певна частина заробітної плати співробітників, що буде використана згодом для їхнє лікування.
За словами голови комітету Верховної ради з питань охорони здоров'я 3, ця сума складе 3% від фонду заробітної плати. Влада у регіонах вже навіть почала пілотні проекти запуску страхової медицини, а Київська міська держадміністрація ще на початку березня оприлюднила вимоги для покупки компанії, на базі якої повинен був бути створений муніципальний страховик.
У страхових компаніях здивовані заявою МОЗ.
Зміна пріоритетів в уряді істотно вплине на страховий ринок, оскільки, на думку його учасників, саме медстрахування має стати одним з драйверів зростання страхового ринку в поточному році, а без допомоги держави розвивати його буде складніше. !zn
Читайте також:
Обов'язкове медстрахування в Україні можуть ввести у 2014 році
Рада нарешті схвалила реформу екстреної медичної допомоги
У Раду внесено законопроект про введення обов'язкового медичного страхування