«Я сам маю досить поверхневу інформацію. Можу лише підтвердити, що ексгумацію вночі таки провели. Ще давно я давав згоду на ексгумацію, і я її підтверджував. Але я очікував виконання мінімум двох речей. По-перше, що не будуть робитися попередні заяви з цього приводу керівництвом Генпрокуратури. Але Віктор Пшонка про це розповів на телебаченні. Це було некоректно, адже попередньо він обіцяв, що такого не буде.
Т.Чорновіл підкреслив, що Генпрокурор дав йому обіцянку, що його попередять про те, коли буде проходити ексгумація. «Мене повинні були запросити, щоб я повністю був у курсі процесуальних дій і дав пропозиції щодо складу групи медичних експертів. А вийшло так, що я дізнався про ексгумацію постфактум, майже випадково. Сестра батька - Валентина, прийшла на цвинтар, і побачила, що вже було здійснено ексгумацію. Такі речі й таким способом робити не можна», - заявив Т.Чорновіл.
За його словами, слідчі також повинні були отримати згоду інших родичів, але цього не зробили.
У той же час, він висловив сумнів, що слідство прагне знайти правду у цій справі, а не закрити її заради галочки.
«Я боюся, щоб не відбулися юридичні маніпуляції. Щоб ексгумацію не використовували для швидкого закриття кримінальної справи. Я наполягаю на тому, що ексгумація, може й потрібна, але вона не має бути головною. Вона лише повинна заповнити вакуум слідства. Але основні питання пов'язані з іншим: допитами, слідчими діями, плівкою Марчука та іншими моментами. Якщо ексгумацію зробили для галочки, то це елементарне тупе хамство», - вважає син екс-голови Руху.
Нагадаємо, В.Чорновіл загинув 25 березня 1999 року за нез'ясованих обставин в автокатастрофі на шосе під Борисполем. Трагедія сталася на 5-му кілометрі автотраси Бориспіль-Золотоноша. Автомобіль В.Чорновола врізався в «КамАЗ» із причепом, який розвертався посеред шосе. В.Чорновіл і його водій Євген Павлов загинули на місці, прес-секретар Дмитра Понамарчука було госпіталізовано з важкими травмами. Пізніше внаслідок серцевого нападу помер один з трьох пасажирів «КамАЗу». Соратники В.Чорновола та його син Тарас Чорновіл вважають його загибель політичним убивством. В.Чорновіл - найвідоміший діяч національного руху українського народу. Був неодноразово засуджений за «антирадянську пропаганду» (1967-1969, 1972-1979, 1980-1988). Перебував у мордовських таборах суворого режиму і на засланні. У 1990-ті роки - народний депутат і керівник фракції Народного Руху України у Верховній Раді.