Глави МЗС "нормандської четвірки" (Україна, Росія, Франція, Німеччина) в ході зустрічі в Берліні домовилися розглянути питання про відвід озброєння (включаючи танки) нижче 100 мм від лінії фронту в Донбасі.
"Ми підтримали пропозиції, які були висунуті в рамках спеціальної моніторингової місії ОБСЄ при ініціативної ролі СЦКК, про те, щоб у доповнення до тих типів озброєнь, які необхідно відвести у відповідності з мінськими домовленостями, розглянути питання про те, щоб в цей же розряд потрапили озброєння калібром менше 100 мм і щоб ці обмеження охоплювали танки", - сказав глава російського МЗС Сергій Лавров.
Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що учасники переговорів готові обговорювати введення миротворців в Донбас.
"Я чітко позначив ті сфери, де місія могла б бути і повинна бути корисною. І ми продовжимо дискусію", - пояснив Клімкін.
Також глава українського МЗС зауважив, що миротворча місія повинна саме доповнити місію ОБСЄ в Донбасі, а не замінити її.
"Ці дві місії - вони взаємодоповнюючі, а не взаємовиключні", - підкреслив Павло Клімкін.
Крім цього, міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр сказав, що буде продовжений обмін полоненими між бойовиками і українською армією.
Також глави МЗС "Нормандської четвірки" підтвердили прихильність тим домовленостям, які були досягнуті в Мінську 12 лютого поточного року.
Мінські домовленості від 12 лютого передбачали, зокрема, припинення вогню в Донбасі, відвід важкого озброєння і створення зони безпеки. Однак, на практиці, Росія не взяла на себе відповідальність щодо відведення важкого озброєння бойовиками в Донбасі.