UA / RU
Підтримати ZN.ua

Донецька влада ніяк не може визначитися, є у неї план закриття шкіл чи немає

Донецька обласна адміністрація заперечує існування «Регіональної дорожньої карти з оптимізації мережі бюджетних установ», про наявність якої раніше заявляла сама Донецька ОДА.

../../../system/ckeditor_assets404IMAGE?1299766146
Суспільне мовлення

«Містами та районами області вивчено стан функціонування установ бюджетної сфери...і розглянуто питання про можливість вживання заходів щодо оптимізації їхньої мережі з урахуванням наявних фінансових ресурсів...зведеної інформації з міст та районів окремим документом облдержадміністрації не затверджувалося», - йдеться у відповіді на офіційний запит DT.UA.

../../../system/ckeditor_assets404IMAGE
Суспільне мовлення

Нагадаємо, 3 лютого Донецька обласна адміністрація повідомила: «На виконання розпорядження голови облдержадміністрації Анатолія Близнюка щодо оптимізації структури бюджетної сфери розроблено Регіональну дорожню карту з цього питання». Саме тоді редакція DT.UA звернулася до регіональної влади з проханням надати зазначений документ для ознайомлення.

Трохи пізніше існування такого документа підтвердили і деякі чиновники. «Дорожня карта - це принципи, за якими треба проводити оптимізацію», - пояснював в інтерв'ю газеті «Московский комсомолец в Донбассе» начальник управління освіти ОДА Юрій Соловйов.

Саме на «Регіональну дорожню карту» посилалися на зустрічах з батьками учнів шкіл,
які закриваються, і представники місцевого самоврядування.

Нагадаємо,
у середу, 2 березня, міністр освіти, науки, молоді та спорту Дмитро Табачник заявив про необхідність закриття 10% шкіл, в яких навчається дуже мало учнів. Міністр пропонує підвозити дітей до інших навчальних закладів за допомогою шкільних автобусів.

Світовий конгрес українців (СКУ) закликав органи влади не закривати школи з українською мовою навчання.