У коментарі ZN.UA він навів кілька аргументів на підтвердження своєї позиції:
"По-перше, сьогодні я поки що не бачу реальної альтернативи владі. Йдеться не стільки про лідерів і партії, скільки, якщо хочете, про реалістичне бачення природи та способів розв’язання нинішніх проблем. Альтернатива - це не гасло «ми інші», це цілком конкретні пропозиції та стратегії".
"По-друге, за правильної критики багатьох дій нинішньої влади опоненти уникають говорити про те, що навіть «правильні» реформи самі по собі об’єктивно неможливі без серйозних соціальних і політичних затрат. Це породжує сумніви в готовності до практичних дій у разі перемоги".
"По-третє, ризикну висловити припущення, що зміна влади вимагає запиту з боку суспільства на реальну зміну якості політики, а не персоналій. Такий запит сьогодні є, але влада його майже не чує, тоді як політичні партії просто не знають, що з ним робити".
"Зрозуміло, що жодна влада не може бути вічною. Тому рано чи пізно зміни неминучі. І в кожній країні це відбувається по-своєму. Важливо тільки, щоб від таких змін вигравало суспільство, а не люди, що приходять у владу", - резюмував І.Бураковський.
Детальніше читайте в матеріалі Інни Ведерникової "Чи можлива зміна влади в Україні наступного року?" у передноворічному номері "Дзеркала тижня. Україна".