UA / RU
Підтримати ZN.ua

Британія допоможе Україні знищувати ракети РФ ще до їх запуску — премʼєр Бернем

Але він не уточнив, про яку саме допомогу у цьому випадку йдеться. 

Британія повністю визнає суверенітет та незалежність України, заявив прем'єр-міністр Енді Бернем під час візиту до Києва з нагоди 35-го Дня Незалежності, додаючи, що міжнародні кордони не можуть бути змінені силою. Він зазначив, що рішуче налаштований працювати разом з нашою державою, аби СОУ отримали "сильнішу підтримку, ніж будь-коли раніше", повідомляє УНІАН

"Мова йде не лише про ППО, а й про те, аби взагалі зупинити запуск Росією її ракет, — заявив Бернем. — За допомогою санкцій, які перериватимуть російські військові ланцюги постачання, за підтримки знищення ракет ще до їх запуску по українських містах та завдяки сприянню Україні в розробці нових технологій та поглибленню нашої промислової співпраці".

Наразі — хороший момент, щоб продовжити тиск на РФ та знищити її здатність фінансувати війну проти України, додав політик. Це допоможе пришвидшити російське усвідомлення того, в чому всі давно переконалися — Росія не переможе. 

Читайте також: ЄС виділяє Україні понад 6 млрд євро на посилення ППО — фон дер Ляйєн

Нагадаємо, капітан 1-го рангу запасу, ексзаступник начальника штабу ВМС Андрій Риженко зазначив, що зараз Сили оборони шукають шляхи протидії російським балістичним ракетам, а також гіперзвуковим "Цирконам" та "Оніксам", які РФ використовує регулярно, хоча в запасі цього озброєння не дуже багато. Він пояснив, що йдеться не лише про варіант перехоплення цього озброєння у повітрі, але й про потенційне знищення пускових установок