UA / RU
Підтримати ZN.ua

Більше половини українців не задоволені роботою Зеленського - соцопитування

При цьому діяльністю Дмитра Разумкова незадоволені 55% опитаних.

Більше половини українців (57%) незадоволені роботою Президента України Володимира Зеленського. 35% опитаних думають інакше. Про це свідчать результати досліджень соціологічної групи "Рейтинг", які проводилися 3-6 вересня.

При цьому діяльністю спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова незадоволені - 55%, задоволені - 23% респондентів. Ще 23% не змогли відповісти. Роботою Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля задоволені 14%, в цілому Кабінетом міністрів - 11%.

Згідно з даними "Рейтингу", 41% українців довіряє Президенту України, 53% - не довіряє. 6% українців відповіли, що їм складно визначитися. Приблизно однаковий рівень довіри респондентів до лідера партії "Українська стратегія Гройсмана" Володимира Гросмана (23%), лідера партії "Опозиційна платформа - За життя" Юрія Бойка (22%), спікера ВРУ Дмитра Разумкова (22%) і міського голови Києва Віталія Кличка (22%).

Найменший рівень довіри у п'ятого президента України, народного депутата від "Європейської солідарності" Петра Порошенка і лідерки "Батьківщини" Юлії Тимошенко. В сумі їм не довіряють або зовсім не довіряють 76% і 74% опитаних відповідно.

Раніше повідомлялося, що всього за рік рівень довіри до Президента України Володимиру Зеленському знизився на 32% .

Факт падіння довіри українців до владних інститутів показали і проведені раніше дослідження соціологів Центру Разумкова і Фонду "Демократичні ініціативи" ім.Ілька Кучеріва ". Згідно з їхніми опитуваннями, президенту України не довіряють 49% громадян, Верховній Раді - 75%, уряду - 72%, державного апарату (чиновникам) - 78%.

Читайте також: Рейтинг "Слуги народу" падає – соціологи

Опитування проводила соціологічна група "Рейтинг" 3-6 вересня серед населення України у віці від 18 років у всіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму і Донбасу.

Для дослідження було опитано 2000 респондентів. Методом особистого формалізованого інтерв'ю (face-to-face).

Помилка репрезентативності дослідження не більше 2,2%.