3» були близькі до досягнення домовленості про єдиних мажоритарних кандидатів у Києві. «Батьківщина» пропонувала поділити округи, спираючись на соціологію, а Кличко пропонував поділити за принципом парних і непарних. Про це в інтерв'ю ZN.UA розповів кандидат в народні депутати від Об'єднаної опозиції, учасник переговорів з «УДАРом» Микола Мартиненко.
«Майже прийшли до того, щоб поділити округи в Києві, бо соціологія показала рівні результати у багатьох округах ... Будь-який з кандидатів «Батьківщини» чи «УДАРу» вигравав у владі на чотирьох - 212, 213, 216 і 218. Не було сенсу когось знімати - виборці обрали б когось із них. Решта округів пропонували розділити і віддати перевагу більш сильному кандидатові», - повідомив Мартиненко.
- УДАР - «Батьківщина»: очна ставка
«Коли зайшли у глухий кут з формулами, Кличко запропонував розрахуватися на перший-другий. УДАР - парні округи, ми - непарні... Це означає, що треба було знімати, наприклад, Яворівського. В обхід соціології», - зазначив він.
«Ми наполягали: паралельне балотування на чотирьох округах, де наші кандидати можуть спокійно конкурувати і виграти. Залишалося сім, з них ми готові були поступитися "УДАР"у чотирма. Кличко вимагав п'ять. У підсумку в Києві все зависло. Нам поступилися там, де ми і так би виграли. Адже Володимир Ар'єв і Володимир Бондаренко і так лідери на своїх округах. «УДАР» знав, де його кандидати слабші - і не зняв», - заявив він.
Подробиці читайте в статті Інни Ведерникової «УДАР - «Батьківщина»: очна ставка» у свіжому номері «Дзеркала тижня. Україна». !zn
Читайте також:
«УДАР» зневірився у створенні опозиційної більшості в новій Раді
Тягнибок вже назвав Кличка найбільшим розчаруванням виборів
«Батьківщина» і «Свобода» домовилися про створення коаліції
У БЮТ впевнені, що Кличко переплутав коаліційну угоду з пропозиціями від ПР і КПУ