UA / RU
Підтримати ZN.ua

"А якщо Рогозіну закортить забрати в тебе Tesla?" — Маска розкритикували у соцмережах

Ідея Маска не сподобалась дописувачам.

У понеділок американський бізнесмен Ілон Маск поділився своїм баченням мирного договору між Україною та Росією. Він опублікував  у Twitter чотири пункти, які передбачали, зокрема, необхідність віддати Крим Росії, а Україні не йти в НАТО.

На цю пропозицію дописувачі Twitter відреагували миттєво.

Президент України Володимир Зеленський запитав: "Який Ілон Маск вам подобається більше? Той, що підтримує Україну, чи той, що підтримує Росію?"

"Ті, хто пропонує Україні відмовитися від її людей та землі — нібито щоб не зачіпати ображене его Путіна чи врятувати Україну від страждань — не мають прикривати словом "мир"» слова «Нехай росіяни вб’ють та зґвалтують ще тисячі невинних українців і захоплять ще більше територій", - жорстко відповів Маску міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

"Ок, давайте поміркуємо: якщо Рогозіну подобається SpaceX, чи може він вирішити забрати його собі?", - запитав Маска голова Верховної Ради Руслан Стефанчук.

Старший політичний радник Гельсінської комісії США Пол Массаро запропонував власний варіант розвитку подій: Україна звільняє всю свою суверенну територію, Росія деколонізується, демілітаризується та розпадається.

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк зауважив, що Tesla, безперечно, гарна машина. "Але сьогодні я віддаю перевагу HIMARS", - написав він і додав до пропозиції Массаро ще одну складову: військові злочинці проходять через міжнародний трибунал.

Представник України в ООН Сергій Кислиця поцікавився у Маска, чи не працює той ще й сантехніком.

"Наступного разу, коли мені потрібен буде сантехнік, я зателефоную Маску.
Він не займається сантехнікою?! Тоді в чому справа, чому він просторікує про міжнародні відносини та внутрішнє право?", - запитав Кислиця.

Посол України в США Оксана Маркарова зауважила, що найкращі з нас можуть стати жертвами дезінформації і запропонувала Маску провести для нього ексклюзивний брифінг з поясненням історії України та Криму.

Посольство Великої Британії в Україні просто нагадало Маску, що Крим, як і окуповані Росією території - це Україна.

Акаунт Національної Гвардії України підкреслив, що Крим - це Україна, і додав, що це справдиться вже незабаром.

Міський голова Києва Віталій Кличко порадив Маску опікуватись проблемами космосу і показав українську відповідь російському агресору.

"У Маріуполі росіяни вбили близько 100 тисяч мирних жителів. Хто там буде голосувати? вбивці?", - звернувся до Маска міський голова Львова Андрій Садовий.

Альтернативну ідея для Маска запропонував депутат польського Сейму Цезари Томчик. “Мир між "Теслою" та "Фордом", - написав він.

Експосол України в Німеччині Андрій Мельник відповів недипломатично, зате зрозуміло.

Колишній голова українського МЗС Павло Клімкін написав, що війну між Добром та Злом не можна вирішити за допомогою позбавленого емоцій бізнес-плану. 

Його колишній керівник, п'ятий президент України Петро Порошенко, додав, що російська пропаганда діє навіть на найсвітліші уми.

Волонтер Сергій Притула припустив, що Маск пропустив багато уроків історії, зосередившись на космосі та електромобілях. "Ваші пропозиції схожі на путінські", - написав він.

"Агов, Маску! Ти жартуєш?!", - відповів уповноважений уряду Польщі з питань безпеки інформаційного простору Станіслав Жарин, "виправивши помилки" у дописі бізнесмена.

Українці в соцмережах традиційно вибухнули жартами у відповідь на пропозицію Ілона Маска, почавши змагатись у дотепності та ширити меми.