Відповідна домовленість була досягнута 10 лютого в ході зустрічі парламентаріїв з Пшонкою.
Гримчак зазначив, що Генпрокурор, відповідно до Кримінально-процесуальним кодексом, не приймає такого рішення (розглядати і змінювати запобіжний захід - ред.), Тому була домовленість, що вони розглянуть його з керівником Слідчого управління і слідчим, а рішення повідомлять пізніше.
Гримчак підкреслив, що група депутатів, які були присутні на зустрічі з Пшонкою, подали йому клопотання, в якому просять звільнити з-під варти на підписку про невиїзд зазначених посадових осіб уряду Юлії Тимошенко, досудове слідство у кримінальних справах яких вже закінчилося.
«Депутати готові взяти на поруки всіх звільнених з-під арешту і гарантувати, що вони залишаться в Україні, будуть знайомитися з матеріалами справи і за першим же викликом з'являться в суді», - додав він.
У свою чергу депутат нагадай, що на сьогоднішній день Верховною Радою прийняті зміни до Кримінально-процесуального кодексу, які дозволяють звільняти з-під варти.
Нагадаємо, 10 лютого депутати фракцій БЮТ-Батьківщина і «Наша Україна - Народна самооборона» вирушили до Генеральної прокуратури України з проханням видати на поруки затриманих опозиційних політиків.
Також до суду направлено для розгляду кримінальні справи щодо чотирьох чиновників уряду Юлії Тимошенко.
Луценко був затриманий 26 грудня 2010 року. Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.
29 грудня 2010 екс-міністру пред'явлено звинувачення за епізодом у справі про отруєння третього президента України Віктора Ющенка. Як повідомив його адвокат, зі справи про отруєння екс-президента виділено окремий епізод, за яким порушено кримінальну справу і Луценку пред'явлено звинувачення за статтею 364 частини 3 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем).
За матеріалами УНІАН