Українці в Ріо: три п'ятих місця і перший успіх у боксі

У сьомий день Олімпійських ігор відразу троє українців зупинилися в двох кроках від медалі.

Збірна України в сьомий день Олімпійських ігор залишилася без медалей. Відразу три представника України при цьому зайняли п'яті місця.

Так, плавець Андрій Говоров, який вийшов у фінал з новим рекордом України, у вирішальному запливі посів п'яте місце. Українець показав результат 21,74 секунди, тоді як бронзовий призер Натан Едріен подолав дистанцію за 21,49, а переможець Ентоні Ірвін - за 21,40.

П'яті місця також зайняли українські важкоатлети. Ірина Деха стала п'ятою у ваговій категорії 75 кг, а Олександр Пелешенко - у ваговій категорії 85 кг.

Ще одна надія України на медалі дзюдоїст Яків Хаммо закінчив свої виступи на стадії 1/8 фіналу.

Також відзначимо першу перемогу України в боксі на Олімпіаді-2016. Її здобула Тетяна Коб, яка в першому раунді здолала представницю Болгарії Станіміру Петрову.

Нагадаємо, Україна на Олімпіаді-2016 завоювала поки що три медалі. Вони на рахунку Сергія Куліша, Ольги Харлан і Олега Верняєва.