UA / RU
Підтримати ZN.ua

Відпочинок у Європі з обмеженим бюджетом: топ-5 найпопулярніших міст

Європейська асоціація турагентів і туроператорів рекомендує звернути увагу на столицю Болгарії.

Весна вважається міжсезонням, тому в цей період на популярних напрямках значно менше туристів. Отже у містах не лише набагато менше людей, але й порівняно низькі ціни. Видання Travel Off Path склало рейтинг найдешевших міст Європи для відвідування навесні 2024 року.

Перше місце – Софія, Болгарія. До речі, Європейська асоціація турагентів і туроператорів (ECTAA) обрала країну пріоритетним напрямком для відвідування серед туристів у 2024 році. Однією з названих причин став широкий вибір варіантів відпочинку при низьких цінах. За даними Statista, день в болгарській столиці обійдеться в середньому в 36,9 доларів.

Друге місці — Бухарест, Румунія. Провести день в румунській столиці вартує в середньому 41,97 дол. Часто Бухарест називають «Парижем Східної Європи», але обидва міста мають унікальну привабливість. Туристи можуть насолодитися такими вражаючими пам’ятками, як Румунський Атенеум, район Ліпскань і парк Херастрау.

Третє місце — Краків, Польща. Щоденні витрати оцінюються в 47,19 доларів. І хоча місто часто залишається у тіні столиці Варшави, тут знаходиться велика кількість пам’яток, на які варто звернути увагу. Чого вартує лише Вавельський замок, розташований на однойменному пагорбі.

Четверте місце – Будапешт, Угорщина. Тут на проведення одного дня доведеться витратити в середньому в 48,7 доларів. Угорську столицю часто називають «Перлиною Дунаю». Мандрівники можуть відвідати не лише шикарні пам’ятки архітектури, але й відпочити у знаменитих термах.

П’яте місце – столиця Боснії та Герцеговини. У місті Сараєво можна укласти свої щоденні витрати в 49,59 доларів. Це робить місто ідеальним для мандрівників, які хочуть познайомитися з багатою історією і культурою регіону при обмеженому бюджеті.

Нагадаємо, що найчастіше в межах України та закордон минулого року подорожували жінки (59% від усіх турів), дітей серед мандрівників було набагато менше (24%), а чоловіків взагалі мало (17%).