UA / RU
Підтримати ZN.ua

Вибір професії: роботодавці та освітяни створили безплатні курси з профорієнтації для молоді

У вільному доступі навчальні матеріали щодо 140 найзатребуваніших професій.

Освітній Хаб міста Києва та Асоціація інноваційної та цифрової освіти в партнерстві з понад 50 компаніями-роботодавцями, створили безплатні мультимедійні курси зі 140 професій, що мають найбільший попит на ринку праці: IT-фахівець, маркетолог, архітектор, кухар, банкір, військовий, будівельник, журналіст, фахівець з блокчейн технологій тощо. 

Серед компаній, які залучили до проєкту: Fozzy Group, Miratech, Global IT, ДП Антонов, MTI-сервіс, Ресторани Євгена Клопотенка, Укрзалізниця, Укрпошта, Into-Sana та з залученням викладачів найкращих вишів України (КНУ ім. Тараса Шевченка, КНУБА, Національний університет оборони України, Національний педагогічний університет, Національна академія внутрішніх справ України, Університет КРОК). 

«Курси надають можливість старшокласникам, студентам, а також молоді, яка вже завершила навчання, зробити свідомий вибір майбутньої професії й побудувати індивідуальну траєкторію подальшого навчання та кар’єри», - йдеться у повідомленні організаторів.

Інтерактивні курси, що створені у міжнародному форматі SCORM, містять в собі сторітелінг, персонажів, тестові завдання які вбудовані у самі уроки, які засвоюються набагато краще ніж звичайні відео лекції. Пройшовши курси по кожній професії, можна дізнатись загальну інформацію про професію, які навички необхідні для опанування професії та які кар’єрні можливості відкриваються, якщо обрати саме цю спеціальність.

Всі навчальні матеріали є безплатними та знаходяться у вільному доступі на сайті Освітнього хабу міста Києва – https://eduhub.in.ua/category-course/oberi-profesiyu. Для отримання доступу необхідно лише зареєструватись.

Читайте також: Робота буде: які професії будуть користуватися попитом у майбутньому

Повідомлялось, що ІТ-галузь, як і раніше, є найпопулярнішою серед українських школярів. За даними Асоціації ІТ Ukraine, минулого року 54% старшокласників хотіли працювати у цій сфері, і кількість охочих продовжує зростати.