UA / RU
Підтримати ZN.ua

В "Укренерго" попередили про аварійні відключення світла в трьох областях

Ще в семи областях та у столиці будуть діяти графіки погодинних відключень.  

Сьогодні в Україні будуть застосовані аварійні відключення світла в трьох областях - Кіровоградській, Запорізькій та Дніпропетровській. Про це пресслужба "Укренерго" повідомляє на своєму Telegram-каналі. 

Там зауважили, що обмеження електропостачання буде застосоване для всіх категорій споживачів. 

"Для споживачів у м.Київ, Київській, Чернігівській, Черкаській,  Житомирській, Сумській, Харківській та Полтавській областях діють графіки погодинних відключень, - нагадали в компанії. - Обмеження споживання необхідні, щоб зменшити навантаження на мережі та уникнути повторних аварій". 

Читайте також: В Україні відновили технічну можливість постачання води для всіх жителів і електрики – для більшості – Зеленський

Нагадаємо, генеральний директор "Укренерго" Володимир Кудрицький заявив, що станом на 1 листопада "практично всі" великі неядерні електростанції в країні та понад 30% маршрутних підстанцій мережі постраждали. За його словами, нашій державі загрожує "зимова гуманітарна криза", позаяк енергосистема знаходиться на краю прірви.