Компанія "Аеросвіт" стурбована подальшим блокуванням її діяльності в інтересах окремих кредиторів з метою доведення до банкрутства і повної ліквідації.
Про це заявляє прес-служба авіакомпанії "Аеросвіт - Українські авіалінії", відзначаючи невідповідність між задекларованим керівниками міністерств бажанням не допустити банкрутства "Аеросвіту" і реальною бездіяльністю інших держорганів.
"Сьогодні можна констатувати парадоксальне поєднання публічних заяв і реальних дій... А деякі держоргани, покликані виконувати рішення, передбачені законом, самі їх грубо порушують, підштовхуючи авіакомпанію до фактичного банкрутства і повної ліквідації", - йдеться в повідомленні.
- Мiнiнфраструктури пообіцяло не допустити банкрутства "Аеросвіту"
Наголошується, що кілька кредиторів в обхід законодавства вдаються до різних способів впливу на компанію, перешкоджаючи її нормальному функціонуванню. Так, ТОВ "Київ-Кетеринг" з 17 січня припинило постачання комплектів бортового харчування на рейси "Аеросвіту", у тому числі далекомагістральні, змушуючи авіакомпанію шукати інші можливості забезпечення харчуванням пасажирів і напоями під час тривалих польотів, заявили в компанії.
"ВТБ Банк", незважаючи на звернення "Аеросвіту" у правоохоронні органи і Національний банк України, продовжує відхиляти платіжні доручення перевізника, відзначили в прес-службі.
"23 січня низка банків, що обслуговують рахунки авіакомпанії, повторно отримали незаконну постанову виконавця Управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Київській області про арешт коштів "Аеросвіту" на виконання судового рішення за позовом ТЗОВ "Транс-Аеро-Хендлінг", - додали в "Аеросвіті".
Причому встановлено, що дане рішення винесено виконавцем вже після дворазового отримання Головним управлінням юстиції у Київській області постанови суду про введення мораторію на задоволення вимог кредиторів.
"Аеросвіт" закликає відповідні державні контролюючі і правоохоронні органи сприяти припиненню провокаційного втручання у роботу компанії, спрямованого на припинення її оперування, зрив виконання зобов'язань перед пасажирами, провайдерами послуг і трудовим колективом.
Як відомо, "Аеросвіт" у кінці 2012 року був змушений звернутися до суду з заявою про порушення справи про банкрутство у зв'язку з неможливістю одночасного задоволення всіх вимог кредиторів у повному обсязі.
У першій половині січня 2013 року багато рейсів "Аеросвіту" були скасовані, а з 15 січня маршрутна мережа, що включала, окрім внутрішніх рейсів, ще близько 80 міжнародних напрямків, скоротилася до двох внутрішніх і до десятка міжнародних маршрутів. !zn
Читайте також:
Податкова оскаржила банкрутство "Аеросвіту"
Лоу-кост Wizz Air хоче забрати більшість напрямків "Аеросвіту"
Пасажирам "Аеросвіту" порадили збирати довідки і йти до суду