UA / RU
Підтримати ZN.ua

У Криму окупанти "націоналізували" Ялтинську кіностудію

На цьому хвиля присвоєння нібито повинна припинитися.

Окупанти вирішили прибрати до рук Ялтинську кіностудію

Окупанти вирішили прибрати до рук Ялтинську кіностудію

Так званий "Державний рада Криму" у п'ятницю додав землю та нерухоме майно Ялтинської кіностудії до "власності республіки".

"Внесення до складу власності Республіки Крим майна ЗАТ "Ялтинська кіностудія" обумовлене необхідністю його подальшого використання для потреб Республіки Крим", - йдеться в пояснювальній записці до постанови самозваного "парламенту" Криму.

У п'ятницю 27 лютого окупаціна влада оголосила, що дія механізму націоналізації об'єктів приватної власності з 1 березня припиняється.

"Перелік майна, який обліковується як власність Республіки Крим, є остаточним і не підлягає доповненню шляхом включення до нього нових об'єктів, починаючи з 1 березня 2015 року", - йдеться в постанові "парламенту".

Перед цим "у власність республіки" також перевели розташоване в Криму майно українського товариства порятунку на водах (37 рятувальних станцій, які розташовані на узбережжі Чорного моря або внутрішніх водойм).

Після анексії Криму в травні минулого року за підтримки Москви нова "влада" почала присвоювати місцеві підприємства. Зокрема, наприкінці червня був націоналізований завод суднобудівної компанії "Море", у листопаді - компанія "Кримхліб" а також Сімферопольський комбінат хлібопродуктів, в лютому цього - кримський філіал компанії "Укртелеком" і "ДТЕК Крименерго".