UA / RU
Підтримати ZN.ua

Сьогодні Кабмін спробує затвердити перелік підприємств великої приватизації на 2018 рік

У ньому декілька обленерго, "Аграрний фонд" та "Державна продовольчо-зернова корпорація України".

Кабінет міністрів України на засіданні у четвер, 10 травня, розгляне перелік підприємств великої приватизації на 2018 рік та спробує затвердити його, повідомляє УНН із посиланням на порядок денний сьогоднішнього засідання уряду. Минулого тижня урядовий комітет затвердив відповідний перелік об'єктів приватизації на поточний рік.

Крім цього, на засідання 10 травня Кабмін, відповідно до порядку денного, має затвердити Порядок продажу об'єктів великої приватизації державної власності. Із доповіддю про перелік державних підприємств, які підлягатимуть великій приватизації 2018-2020 років, виступить перший віце-прем'єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів.

Також на урядовому засіданні розглядатимуть зміни до законів щодо участі української армії у боротьбі з тероризмом.

Уряд також планує затвердити порядок використання коштів на підтримку впровадження в країні ринку електричної енергії і порядок здійснення контролю за ефективністю управління активами. Й ухвалити порядок і виділення у поточному році субвенції з держбюджету Івано-Франківській ОДА на будівництво сучасного біатлонного комплексу.

На засіданні 10 травня розглядатиметься Державна програма співпраці із закордонними українцями на період до 2020 року, планується затвердження плану заходів на поточний рік щодо реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки.

Урядовці мають намір схвалити фінансовий план Державної акціонерної компанії "Ліки України" на 2018 рік та обговорити питання реорганізації Донбаського державного технічного університету.

Як повідомлялося, у січні Фонд державного майна України (ФДМУ) затвердив список об'єктів малої приватизації, які у поточному році підлягають продажу.

У грудні ФДМУ затвердив перелік великих підприємств для приватизації у 2018 році. До нього увійшли майже 100 об'єктів – єдині майнові комплекси державних та комунальних підприємств та пакетів акцій акціонерних товариств, де понад 50% акцій володіє держава, а також вартість активів яких, згідно фінансової звітності, за останній рік перевищує 250 млн гривень.

2 березня президент України Петро Порошенко підписав закон про приватизацію, 7 березня документ набув чинності. Закон встановлює спрощену класифікацію об'єктів приватизації, вимоги до їх покупців та обмеження щодо їх участі у приватизації, і відповідальність за недостовірність та неповноту наданих документів.