Аналітики Societe Generale прогнозують, що низькі ціни на нафту збережуться довше, ніж очікувалося раніше.
"На тлі болісних коливань нафтового ринку ключовим словом, звичайно ж, залишається "обережність", - зазначив глава відділу аналізу нафтових ринків банку Майкл Уитнер.
На думку експерта, попит на нафту у вересні-листопаді цього року буде найнижчим в зв'язку з плановим закриттям нафтопереробних підприємств на технічне обслуговування, у той час як споживання нафтопродуктів зменшиться в проміжку між річним автомобільним і зимовим сезоном опалювальним сезоном.
Жовтневі ф'ючерси на нафту Brent до 13:17 у середу, 2 вересня, знизилися в ціні на 0,66 долара (1,34%) - до 48,90 доларів за барель. Напередодні ці контракти подешевшали на 8,5%.
Ціна ф'ючерса на нафту WTI на жовтень впала на 1,02 долара (2,25%) - до 44,38 доларів за барель. Торги у вівторок WTI завершила падінням вартості на 7,7%.
За попередні три сесії нафта WTI подорожчала на 27%, що стало максимальним підйомом з серпня 1990 року.
Президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв вважає, що виходячи з нових економічних реалій, необхідно адаптуватися до цін на нафту на рівні 30-40 доларів за барель.
Президент Венесуели Ніколас Мадуро припустив, що венесуельська експортна нафта подешевшає до 30 доларів, якщо не станеться диво.