Голова напівдержавної "Укрнафти" Марк Роллінс призначив директором Департаменту з реалізації нафти, газу і нафтопродуктів Анатолія Таранця, повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на джерело в Міненерговугілля.
"Роллінс подавав на минулому засіданні наглядової ради "Укрнафти" Таранця в якості кандидата на посаду віце-президента зі збуту. Таранець відомий за своєю попередньою роботою в "Укрнафті", є одним з друзів Володимира Пустоварова – його кандидатура була відхилена. Сьогодні стало відомо, що Марк в обхід наглядової ради призначив Таранця директором Департаменту з реалізації", - сказав він.
Раніше глава НАК "Нафтогаз", голова наглядової ради ПАТ "Укрнафта" Андрій Коболєв інтерв'ю ZN.UA повідомив, що кандидатури нових членів правління були винесені на розгляд головою наглядової ради компанії Марком Роллинсом, але не ве вони були схвалені: "Він зробив свою "домашню роботу", - навів п'ять кандидатів у члени правління "Укрнафти": двох ми не погодили, трьох - погодили".
Нагадаємо, 26 листопада Ірина Євець, Джонатан Поппер і Крістофер Кокс були призначені наглядовою радою членами правління "Укрнафти". Євець призначена фінансовим директором, Поппер - директором зі стратегії та планування, Кокс – виробничим директором.
Тоді ж наглядову раду "Укрнафти" вирішив достроково припинити повноваження чотирьох членів правління компанії в особі Олексія Куща, Михайла Бакуненка, Михайла Гніпа й Наталії Долиної. При цьому повноваження ще одного члена правління Володимира Пустоварова вирішено достроково припинити з 22 грудня 2015 року.
ЗМІ на початку січня 2016 року повідомили, що "Укрнафтою" досі керують Володимир Пустоваров і Олексій Кущ, які вже не є членами правління, але, незважаючи на це, до цих пір мають право першого підпису (повноваження Пустоварова як члена правління з 22 грудня).
Пустоваров тривалий час виконував обов'язки керівника "Укрнафти" до того, як був призначений новий "незалежний" директор Марк Роллінс.
Раніше ZN.UA писало про те, що зміни в менеджменті "Нафтогазу" загрожують згортанням реформ в "Укрнафті". Експерти відзначали, що представники "Привату" можуть продовжити свою деструктивну діяльність у найбільшої нафтової компанії країни.