Впродовж трьох місяців, наданих Банком Англії для оскарження процедури bail-in, що проведена під час націоналізації Приватбанку, не заявлено жодної скарги від осіб, активи яких потрапили під bail-in. Про це повідомляє Приватбанк.
Мова зокрема про компанії екс-топ-менеджерів і екс-акціонерів Приватбанку - Олександра Дубілета, Тимура Новикова, Олега Горохівського, а також компаній пов'язаних з колишніми власниками братів Суркісів.
Банк нагадав, що 14 травня 2021 року Банком Англії було прийняте рішення про визнання процедури bail-in, здійсненої Нацбанком у грудні 2016 року стосовно чотирьох кредитів на загальну суму 595 млн дол. США, наданих компанією UK SPV Credit Finance plc на користь Приватбанку. Процедура bail-in, здійснена НБУ, становила важливу частину заходів вжитих державними органами України для націоналізації Приватбанку.
Відповідно до англійського права, будь-які особи на яких поширювалося це рішення, мали три місяці з дати рішення на його оскарження в англійському суді шляхом реалізації процедури, відомої як судовий перегляд. Такий тримісячний строк наразі минув і до англійського суду не було заявлено жодної вимоги про судовий перегляд. Таким чином, рішенню Банку Англії було надано законної сили в Англії, рішення є остаточним та не підлягає оскарженню.
Нагадаємо, що Канцлерський Суд (суддя Слайтс (Judge Slights) 23 серпня 2021 року відхилив клопотання відповідачів (колишніх власників) про припинення розгляду справи за позовом Банку, в якому відповідачі заявляли, що справа нібито має розглядатись судами України (forum non conveniens).
Як писало ZN.UA, поки Володимир Зеленський імітує боротьбу з олігархами, пан Коломойський відкушує по шматочку від майна свого колишнього, а зараз державного Приватбанку. Нахабно використовуючи досі нереформовану і повністю прогнилу судову систему і тотальну стагнацію у всіх розслідуваннях правоохоронців про його махінації в банку.
Детальніше читайте в тексті Юлії Самаєвої, редактора економіки ZN.UA, "Інвестняня для Коломойського".