Кошторис референдуму про входження 3 Автономної Республіки Крим Володимир Константинов. Референдум обійдеться бюджету республіки у 16 млн гривень.
"Кошторис референдуму затверджено, він складає 16 млн гривень", - сказав він. За його словами, це $ 1,7 млн США. Окрім того, на сесії Верховної Ради було затверджено деякі інші документи, які необхідні для проведення референдуму.
Раніше перший віце-прем'єр Криму Рустам Теміргалієв заявляв, що вартість референдуму складе від $ 1,5 до $ 2 млн.
Голова Верховної Ради Криму Володимир Константинов також зазначав, що рішення Києва блокувати рух коштів на рахунках казначейства Криму не вплине на проведення референдуму. "У нас є свої фінанси, свій бюджет і податки. Їх цілком вистачить. Ми активно отримуємо допомогу з регіонів РФ. Гроші надходять, і у нас немає ніяких проблем", - пояснив Константинов.
Як повідомив раніше голова комісії з проведення референдуму Михайло Малишев, 16 березня голосувати зможуть усі громадяни Криму, які зареєстровані в автономії і в цей день знаходяться в Криму. Протягом "найближчих двох днів бюлетені, які друкують на держпідприємстві, отримають 27 територіальних комісій. Потім ці бюлетені надійдуть у дільничні виборчі комісії", уточнив Малишев.
Верховна Рада Криму 6 березня прийняла принципове рішення про входження до складу Росії як суб'єкта РФ. Референдум в Криму з цього питання призначено на 16 березня. На голосування виноситься два питання: "1. Ви за возз'єднання Криму з Росією на правах суб'єкта РФ? 2. Ви за відновлення дії Конституції Республіки Крим 1992 року і за статус Криму як частини України?".
Того ж дня відбудеться референдум з питання входження Севастополя до складу РФ як окремого суб'єкта. Відповідне рішення було прийнято на засіданні міськради 6 березня. Жителям треба відповісти на питання: "Ви за входження міста Севастополь до складу РФ як суб'єкта РФ?", а також на два питання кримського референдуму. !zn