Ціни на нафту піднімаються у вівторок після різкого обвалу напередодні, який експерти пояснили закриттям "довгих" позицій трейдерами.
Вартість жовтневих ф'ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures до 8:03 у вівторок виросла на $ 0,16 (0,31%) - до $ 51,82 за барель. До закриття ринку в понеділок ф'ючерси подешевшали на $ 1,06 (2,01%) - до $ 51,66 за барель.
Ціна ф'ючерса на нафту BRENT на вересень на електронних торгах Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) збільшилася до цього часу на $ 0,16 (0,34%) - до $ 47,53 за барель. Контракт подешевшав на $ 1,14 (2,35%) - до $ 47,37 за барель за підсумками попередньої сесії.
Інвестори чекають даних про зміну запасів палива в США за підсумками попереднього тижня. Звіт Американського інституту нафти (API), що публікується на основі даних, зібраних на добровільній основі, вийде в ніч з вівторка на середу, а офіційні дані міністерства енергетики країни будуть опубліковані в середу о 17:30.
Аналітики в середньому очікують, що запаси нафти в США минулого тижня впали на 3,5 млн барелів. З кінця червня товарні запаси цього палива в країні знизилися на 43 млн барелів.
Тим часом агентство Bloomberg з посиланням на інформовані джерела повідомило, що технічний комітет з моніторингу виконання угоди про обмеження видобутку країнами ОПЕК і їх партнерами оцінив дотримання квот у липні на рівні 94%.
Вчора повідомлялося, що нафту слабо знижується після стрибка в п'ятницю.
Нагадаємо, раніше міністр нафти Кувейту Іссам аль-Марзук заявив про те, що ОПЕК ухвалила рішення про продовження віденської угоди про скорочення рівня видобутку нафти ще на дев'ять місяців.
Країни ОПЕК домовились про скорочення видобутку нафти після року переговорів. З 1 січня 2017 року вони скоротили видобуток нафти на 1,2 млн барелів на день - до 32,5 млн. При цьому угода передбачає і участь країн, що не входять в картель. Вона розрахована на півроку з можливістю продовження ще на шість місяців.
Тим часом країни, що не входять в ОПЕК, домовилися скоротити видобуток нафти на 600 тисяч барелів на добу. Повідомлялося, що з цієї кількості половина припадає на Росію.