"Дуже важливо, щоб Національний банк залишався незалежним інститутом. Мене трохи різнуло, коли Микола Азаров намагався дати якісь доручення на якійсь з нарад: ідіть зробіть, і щось доповісте. Цього категорично не можна допускати, оскільки, як показала криза, національні банки - це не менш важливі органи (особливо в кризовий час), ніж уряд", - заявив екс-глава "Ощадбанку".
"Експерти його (глави Нацбанку - ред.) діяльності не обговорюють, а обговорюють більшою мірою політичні журналісти: чий він родич або знайомий. Мені, наприклад, все одно чий він родич, і чий він знайомий. Мені важливо, щоб у нього були професійні дії" - відмітив пан Морозов.
Олександр Морозов так само підкреслив, що позитивно оцінює політику в сфері створення нових комерційних банків.
"Нові банки, які зараз, після кризи, створюватимуть, їм зробили поріг набагато вищим. Якщо раніше можна було створити банк, вклавши 50 млн. гривень, то зараз буде поріг у 500 млн. І я вважаю, що це позитивно тому, що зараз є тенденція, що акціонери банків, які зазнали поразки, вже потихесеньку починають створювати собі нові банки. А ми вже бачимо з їхньої попередньої діяльності, до чого ця діяльність може призвести. Для нашої країни 150 банків - більше, ніж досить. Поріг, який обмежує створення таких маленьких "кооперативчиків", схожих на банки, мені здається, що це розумні рішення" - вважає він.
За матеріалами прес-служби ТВі