UA / RU
Підтримати ZN.ua

Мінфін запевняє: у бюджеті-2013 про зарплати не забули, а навпаки передбачили "зростання соцстандартів"

Бюджетом на 2013 рік передбачено підвищення соціальних стандартів і належне їх фінансування, заявили у Мінфіні у відповідь на інтерв'ю ZN.UA комуніста Ігоря Калєтніка.

Для уряду головними пріоритетами бюджетної політики є зростання соціальних гарантій і поліпшення соціальної підтримки населення, незважаючи на погіршення економічної ситуації у світі та уповільнення розвитку вітчизняної економіки.

Про це заявили у прес-службі Міністерства фінансів у відповідь на "необґрунтовані заяви про те, що нібито бюджет цього року не має належного фінансування соціального сектору".

Нагадаємо, в нещодавньому інтерв'ю ZN.UA віце-спікер Верховної Ради Ігор Калєтнік (фракція КПУ) заявив, що в держбюджеті на 2013 рік немає належного фінансування соціального сектору, а на останній квартал взагалі "забули" закласти кошти на зарплату бюджетникам.

- У держбюджет-2013 забули закласти гроші на зарплати бюджетникам на IV квартал

"Цьогорічним бюджетом передбачено зростання соціальних стандартів, а головне - закладено наявні ресурси для їхнього належного фінансування... Тому говорити про те, що уряд не займається соціальною політикою, безпідставно", - стверджують у Мінфіні.

Зокрема у відомстві відзначають, що у державному бюджеті 2013 року витрати на оплату праці працівників бюджетної сфери і грошове постачання військовослужбовців збільшені на 9,8 млрд грн. А на кінець 2013 року порівняно з аналогічним періодом 2012 року, мінімальна заробітна плата та прожитковий мінімум зростуть на 7,4%, при інфляції 4,8%.

"Урядом України і надалі буде проводитися поступова політика підвищення соціальних стандартів і збільшення витрат соціального характеру", - резюмували у Мінфіні.

Читайте також:

Азаров порадив бюджетникам просити свою зарплату через його Facebook

У педагогів скоро лусне терпіння: вони погрожують вийти на вулицю, якщо їм і надалі не будуть платити зарплату

Королевська пообіцяла зберегти борги із зарплат ще як мінімум два роки