3 наполягає на тому, щоб у податковий моніторинг потрапляли операції суб'єктів господарювання не тільки з офіційно визнаними в Україні офшорами, але і тими юрисдикціями (країнами), податкове навантаження яких істотно нижче, ніж в Україні.
Про це заявив міністр доходів і зборів 3 під час круглого столу, "Інвестиційний і бізнес-клімат в Україні очима влади та інвесторів: чи відбулися істотні зміни на краще?", який був проведений за підтримки Міжнародної фінансової корпорації (IFC) і "Дзеркала тижня. Україна".
"Ми сьогодні не можемо обмежитися офшорними юрисдикціями, тому що тоді 3, кантон Цуг (Швейцарія) та інші автоматично не підпадуть під дію закону (про трансферне ціноутворення, - ред.). Відповідно, документ стане просто декларацією - ні більше, ні менше. Норми, які ми закладали, абсолютно чітко орієнтовані на ту ситуацію, яка є сьогодні. І ми, як міністерство, будемо докладати максимум зусиль для того, щоб ці положення не зазнавали змін у ході голосування в першому і другому читанні в парламенті", - констатував чиновник.
Клименко підкреслив, що законопроект про трансферне ціноутворення був обговорений з 90% платників податків, яких торкнуться нововведення.
"З кожним з них ми знайшли спільну мову. Тоді в мене питання: якщо ті, хто буде сплачувати цей податок розуміє і сприймає документ, в чому предмет дискусії?", - зазначив глава Міндоходів.
Нагадаємо, що Кабінет міністрів затвердив остаточну редакцію законопроекту про трансферне ціноутворення і направив його в парламент.
У січні Спільний представницький орган зі сторони роботодавців на національному рівні (очолює 3 з пропозицією обмежити коло країн, операції з якими підлягають податковому моніторингу тільки офшорами, які входять в офіційно затверджений урядом перелік. !zn
Читайте також:
Експерти розповіли про переваги закону про трансферне ціноутворення
Азаров підписав доопрацьований законопроект про боротьбу з офшорами
Законопроект про трансферне ціноутворення потребує доопрацювання, - Калетник
Структура Фірташа лобіює послаблення до трансфертного законопроекту