UA / RU
Підтримати ZN.ua

Локомотиви General Electric будуть обслуговувати в Мелітополі

Мелітопольське локомотивне депо максимально відповідає вимогам компанії.

Компанія підготує фахівців для обслуговування локомотивів.

Компанія підготує фахівців для обслуговування локомотивів.

Представники компанії General Electric обрали Мелітопольське локомотивне депо як основну базу обслуговування локомотивів GE в Україні. Про це повідомили в прес-службі УЗ.

Повідомляється, що регіональний директор з сервісу Павло Семикопенко та регіональний директор з якості Газиз Іскаков в ході візиту в депо визнали, що воно максимально відповідає вимогам компанії до центру з обслуговування побудованих для України тепловозів серії ТЕ33АС "Тризуб".

"Проблем з освоєнням ремонту і технічного обслуговування локомотивів нового покоління, впевнений, не виникне. Тим більше, що компанія належним чином підготує фахівців і буде постійно відслідковувати їх поточну кваліфікацію", - цитує прес-служба Іскакова.

Нагадаємо, раніше в УЗ повідомили, що в Україну з Пенсильванії відправлений перший виготовлений локомотив GE. Всього до кінця року очікується поставка 30 локомотивів.