Компанія Ріната Ахметова DTEK Holdings Ltd дала згоду на придбання 25% держпакету акцій «Дніпроенерго» за ціною 1 млрд 179 млн 700 тис. грн.
Інформація про це була оприлюднена 12 березня на засіданні конкурсної комісії з визначення переможця конкурсу з продажу держпакету «Дніпроенерго».
В ході засідання комісії було відзначено, що за результатами проведення незалежної оцінки держпакету даної енергокомпанії, як того вимагає законодавство при проведенні конкурсу з одним учасником, 25% «Дніпроенерго» були оцінені в 1 млрд 179 млн 700 тис. грн.
Раніше, під час приватизаційного конкурсу з продажу 25% держпакету акцій «Дніпроенерго», єдиний учасник конкурсу - ДТЕК Holdings Ltd - запропонував за приватизований держпакет акцій 1 млрд 174 млн 100 тис. грн, що на 100 тис. грн. більше початкової ціни (1 млрд 174 млн грн).
Оскільки у торгах брав участь лише один учасник, ФДМУ відповідно до законодавства прийняв рішення провести незалежну оцінку держпакету акцій, після чого запропонувати компанії-учаснику придбати даний пакет за ціною оцінки.
Як відомо, Фонд державного майна України 16 листопада 2011 року оголосив конкурс з продажу 25%-го державного пакета акцій ВАТ «Дніпроенерго».
Початкова ціна держпакету акцій «Дніпроенерго» становила 1 млрд 174 млн грн.
Енергохолдинг ДТЕК входить до складу фінансово-промислової групи «Систем Кепітал Менеджмент», що належить бізнесменові Рінату Ахметову. Через кіпрську DTEK Holdings Limited цей енергохолдинг контролює 41,4374% акцій «Дніпроенерго».
До складу «Дніпроенерго» входять Запорізька, Криворізька, Придніпровська ТЕС сумарною встановленою потужністю 8175 МВт (29% встановленої потужності всіх ТЕС України).
На частку компанії припадає 8,9% від загального обсягу виробленої в державі електроенергії. Питомі витрати палива на виробництво 1 кВт/год електроенергії є одними з найнижчих в Україні. !zn
Читайте також:
Григоришин купив 50% «Вінницяобленерго», Суркісів не допустили до конкурсу
Росіяни купили ще одну енергокомпанію в Україні
Конкурс з приватизації 50% «Закарпаттяобленерго» зірвано через відсутність кворуму