UA / RU
Підтримати ZN.ua

Київська міська електричка попередила про зміну графіка руху до 28 квітня

Зміни пов'язали з ремонтом шляхів "Укрзалізниці".

У роботі столичної міської електрички - Kyiv City Express - у період із 13 до 28 квітня відбулися тимчасові зміни в графіку руху окремих рейсів. Причина - ремонтні роботи на станції Святошино. Про це інформує пресслужба "Укрзалізниці".

"На залізничній станції Святошино стартує активна фаза ремонтних робіт. Це означає, що залізниця стає надійнішою, а деякі ранкові та вечірні рейси кільцевої в період із 13 до 28 квітня будуть змінені", - пояснили в компанії.

Іншими словами, частину ранкових і вечірніх рейсів кільцевого маршруту тимчасово скасовано. Тобто не перевозитимуть пасажирів:

Ділянка Дарниця - Святошино (через Почайну)

13 - 27 квітня, вечірні рейси:

4 - 28 квітня, ранковий рейс:

Ділянка Дарниця - Святошино (через Вокзальну)

13 - 27 квітня, вечірні рейси:

14 - 28 квітня, ранковий рейс:

Читайте також: У Києві на Хрещатику перекриють рух через ремонт доріг

Повідомлялося, що УЗ, починаючи з 3 лютого, підняла ціни на проїзд у приміських електричках. Квитки подорожчали в поїздах, що курсують у Київській області. Також зросли ціни на міській електричці Києва. У міській електричці Києва ціни підняли з 15 до 22 грн (на 47%).

У Департаменті транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради порахували собівартість проїзду в метро столиці. Показник сягнув позначки 64 гривні за пасажира.